Конкурс для студентів за підтримки Британської Ради в Україні

Освітній центр Concept за підтримки британської Ради в Україні оголошує конкурс длястудентів, які замислюються про вищу освіту за кордоном. Умова участі - написання мотиваційного листа англійською мовою (Motivation letter), який є обов'язковою вимогою зарубіжних вищих навчальних закладів.

Переможець конкурсу отримає можливість поїхати до Брайтона на 2-тижневий курс англійської мови!

Анна Смирнова

Education Centre Concept

office 5, 14B Sagaidachnogo
 Kyiv

+380 67 4490879

a.smyrnova@iecc.com.ua

www.iecc.com.ua

Конкурс: Успішний мотиваційний лист

Інформація про конкурс на сайті Освітнього центру Concept:

Проект за підтримки Британської Ради в Україні

Освітній центр Concept за підтримки Британської Ради в Україні розпочинає конкурс для студентів вищих навчальних закладів та молодих фахівців.

Переможець поїде до Брайтона на 2-тижневий курс англійської мови!

Щоб перемогти у конкурсі, ви маєте продемонструвати володіння письмовою діловою англійською мовою, підготувавши мотиваційний лист до університету або бізнес-школи в залежності від обраного курсу (бакалавр, магістр або МВА). Завантажити постер>>>

Приз:

Двотижневий курс англійської в мовній школі Stafford House Brighton (покривається вартість навчання та проживання).

Коли проводиться конкурс?

Початок конкурсу – 1 листопада 2012 року
Кінцевий термін прийому робіт - 1 грудня 2012 року
Роботи надсилайте на competition@iecc.com.ua
Переможця буде оголошено 17 грудня 2012 на сайті Освітнього центру
Concept, сторінці Британської Ради на Facebook та повідомлено електронною поштою.

Хто може взяти участь?

Студенти українських ВУЗів та молоді фахівцівіком до 35 років.

Навчальний семінар

Усі бажаючі запрошуються на навчальний семінар «Як писати мотиваційні листи: основні принципи та рекомендації». Семінар відбудеться:

у п'ятницю, 23 листопада 2012 о 13:00 в Британській Раді (вул.Г.Сковороди 4/12, конференц-зал, 3-й поверх)

зареєструватись для участі у семінарі>>>

Он-лайн ресурси для самостійного вдосконалення англійської мови та опанування бізнес-лексики:

LearnEnglish  (ресурси надаються Британською Радою)

Інформаційні ресурси:

Стаття «Як написати мотиваційний лист. Поради студентам»

Стаття «Як написати мотиваційний лист в бізнес-школу»

Умови конкурсу:

Щоб перемогти у конкурсі необхідно написати мотиваційнийлист до університету чи бізнес-школи англійською мовою:

• Зареєструйтесь на сайті навчального ресурсу LearnEnglish(лише зареєстровані користувачі можуть завантажувати матеріали);
  • Ознайомтесь з сучасною бізнес-термінологією та порадами щодо складання документації;
  • Напишіть мотиваційний лист до університету або бізнес-школи, за наведеним нижче планом. Обсяг листа не повинен перевищувати 1000 слів;
  • Вкажіть, в якому вищому навчальному закладі і за якою спеціальністю Ви б хотіли навчатися;
  • Опишіть Ваші академічні інтереси, досягнення, успіхи в навчанні. Сформулюйте причини, які спонукали Вас продовжити навчання в даному навчальному закладі;
  • Яким чином, на Ваш погляд, навчання буде сприяти розвитку Вашої подальшої кар'єри? Які переваги Ви отримаєте у майбутньому;
  • Перелічіть Ваші інтереси та захоплення, в тому числі і неакадемічні, наприклад,різноманітні публікації та участь у соціальних проектах;
  • Вкажіть, які предмети Ви б хотіли вивчати поглиблено. Чому? На яку тему Вам було б цікаво написати наукову роботу (для отримання ступеня бакалавра або магістра)?
  • Роботи приймаються в форматах MS Word або PDF.

Критерії оцінки робіт:

• грамотно і правильно викладений текст;
  • чітка структура;
  • розкриття змісту відповідно до умов конкурсу;
  • правильне і доречне використання ділової англійської мови;

Роботи, подані на конкурс, оцінюватимуться працівниками мовної школи Stafford House.

Освітній Центр
Concept