Оголошення Посольства США: Академічні Інститути з Американознавства

Оголошення Посольства США в Україні

Академічні Інститути з Американознавства у США (влітку 2013 року)

Посольство США в Україні оголосило конкурс для участі у програмі 6-тижневих літніх Інститутів з американознавства, які проводяться в університетах та коледжах США для викладачів вищих навчальних закладів та науковців з різних країн світу. Літні інститути з американознавства є академічними семінарами високого рівня, які маютьшість основних напрямків із вивчення американської політології, зовнішньої політики, релігії, літератури, журналістики, історії та суспільства. Учасники з різних країн світу мають можливість поглибити знання із вищезазначених дисциплін із метою удосконалення курсів та викладання академічних дисциплін про США в навчальних закладах.

Викладачі вищих навчальних закладів та методисти віком від 30 до50 років, які викладають, розробляють або запроваджують курси з американознавства для навчальних закладів України, проводять тренінги у цій галузі для викладачів, або пишуть підручники з вивчення Сполучених Штатів Америки для загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів, запрошуються до участі у конкурсі. Конкурс відкритий, і оцінювання кандидатів здійснюється на підставі їхнього досвіду, академічних досягнень, знання англійської мови та потенціалу у поширенні інформації в навчальних закладах, а також на обласному або всеукраїнському рівні.Ідеальний кандидат не повинен мати попереднього академічного досвіду у США.

Програма фінансується Бюро у справаx освіти та культури Державного департаменту США. Адміністрування програми та відбір учасників здійснюються Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Як взяти участь у програмі:

Аанкета-заявка складається з аплікаційної форми,  персонального мотиваційного листа і листа-рекомендації від  університету. Додаткова інформація та анкети розповсюджуються безкоштовно Відділом преси, освіти і культури та через Інтернет-сторінки Посольства США: http://ukraine.usembassy.gov

Останній день подання заявок у Відділ преси, освіти і культури:

26-го грудня 2012 року.

Просимо розіслати цю інформацію Вашим колегам, які викладають відповідні курси та не мають попереднього академічного досвіду у США.

Lilia Shylo | Cultural Affairs Assistant

U.S. Embassy | 4 Igor Sikorsky St., Kyiv, Ukraine