Статті

Друк

Черговий випуск Фулбрайтівського вісника

 

Шановні Колеги,

 

Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск Фулбрайтівського вісника, на сторінках якого уміщено стислі описи фулбрайтівських проектів українських учасників Програми імені Фулбрайта 2012/13 рр. в США

 

У 2012/13 академічному 51 українець -19 науковців, 13молодих викладачів й дослідників та 19 випусків вишів - приєднався до фулбрайтівської спільноти, кожен з яких працює над важливим проектом, намагається знайти розв'язки проблем, що на часі не тільки в Україні, але й у світі загалом, задаючи своєю працею точку відліку на шкалі наукових здобутків й напрацювань.

 

З матеріалами вісника можна ознайомитись на веб-сторінках за адресами http://issuu.com/lmarian/docs/newsletter_december_2012 та http://www.fulbright.org.ua.

 

Справи біжучі, події, статті про динамічне, наповнене цікавими деталями «фулбрайтівське життя», особисті спостереження й враження учасників Програми, історії їх наукових пошуків на сторінці Fulbright Ukraine у Facebook.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашої сторінки у Facebook, перейти з приватного світу, світу Я, до взаємовитворюваного світу Ми, долучитися до розмаїтої палітри інтелектуального самовираження української науки, стати учасником взаємозбагачувального спілкування.

Будемо вдячні за розповсюдження цієї інформації серед викладачів та студентів Вашого закладу.

 

З повагою,

Вероніка Алексанич

Координатор з інформації та реклами

Програма імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, офіс 904

тел.: +380(44) 287 07 77

факс: +380 (44) 230 20 60

valeksanych@fulbright.com.ua

fulbright.aleksanych@gmail.com

http://www.fulbright.org.ua